• Обновено
Мајки Метал полски, 5 мл Маг и Алуминиум полски (3)

Мајки Метал полски, 5 мл Маг и Алуминиум полски (3)

Оценката:
DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

Мајки Маг & Алуминиум полски 5 мл.Да се применуваат со чиста крпа и малку лактот маст за брилијантен долготраен сјај.Нежно доволно да се користи на редовна основа за вашиот чистење потреби.Редовна употреба asysures голема корист за вредноста на вашето возило или објектот.Пакување од 3. Ова е Мајки легендарниот метал полски.Нивната тајна формула салда брилијантен сјај со леснотијата на користење за алуминиумски тркала и автомобилската украси и додатоци, вклучувајќи нерѓосувачки челик, месинг и други легури.Апликацијата е само прашање на чиста крпа и малку лактот маснотии.Маг & Алуминиум полски е доволно силна да се стави сјај на повеќето запоставени автомобилската метали и нежни доволно да се користи на редовна основа.Пакување од 3.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.