• Обновено
G958 Сина Нетранспарентно 11mm Заострените Долго Овална Барел Стакло 16 - Неискористени, Неоштетени Објект

G958 Сина Нетранспарентно 11mm Заострените Долго Овална Барел Стакло 16 - Неискористени, Неоштетени Објект

Оценката:
DEN 453.60

Тековен
Во магацинот.

G958 Сина Нетранспарентно 11mm Заострените Долго Овална Барел Стакло 16".Материјали кои се произведени според висок технолошки стандарди.Производи предности лежат во широк спектар на апликации во поглед на трајност.Репро-материјал е повеќенаменски за широк спектар на апликации, како што се изградба или инженерство на мебел или транспортните објекти.G958 Сина Нетранспарентно 11mm Заострените Долго Овална Барел Стакло 16".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.