• Обновено
G. ВЕШТИНА RAM меморија Gskill D4 4000 32GB C16 TZRA К2, Црна, F4-4000C16D-32GTZRA

G. ВЕШТИНА RAM меморија Gskill D4 4000 32GB C16 TZRA К2, Црна, F4-4000C16D-32GTZRA

Оценката:
DEN 8017.20

Тековен
Во магацинот.

F4-4000 C16 D-32 GTZRA.Систем ram меморија тип : ddr4_sdram.Со целосно изложени на светлина лента со различни RGB Led диоди поврзана со наградуваниот Тридент Z грејач дистрибутер и изградени со највисок квалитет компоненти, Тридент Z RGB DDR4 мемориски комплет комбинира најживописните RGB осветлување со бескомпромисен перформанси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.