• Обновено
Силиконски Стол Нога Кат Заштитник (Одговара:1.2-1.8), Нога-Силиконска Кат се Лизга на Дното-Чаир Влошки за Круг Мебел Табела Нозе,Мебел Силикон Заштита Покритие за Ст

Силиконски Стол Нога Кат Заштитник (Одговара:1.2-1.8), Нога-Силиконска Кат се Лизга на Дното-Чаир Влошки за

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

На чувствува подлога Никогаш не падне Нашата надгради стол нога маски за заштита на подови се опремени со чувствува влошки, и ние се комбинираат чувствува и силикони во една неделива парче, На силиконски мебел стол чорапи ќе го заштити вашиот подови и столици избегнувајте гребење.Висок-Квалитет Водат Силикони капаците за стол нозе се изработени од високо-квалитет меки силиконски, тоа целосно на еластичноста, може цврсто заврши на мебел нозе, погоден за круг и квадрат стол нога и не е лесно да се падне кога е во употреба.Хуманизирано дизајн, не е наметлива, и не влијае на убавината на мебел.Применливи големина опсег нашата стол поклопецот се погодни за Круг и квадрат мебел нозете и други форми,чаир капа дијаметар : 30-40mm(1.18-1.57 инчен), ве молиме да се измери вашата ГОЛЕМИНА пред да купите.Широка Примена На силиконски стол нога капи е погоден за круг и квадрат мебел нозете и други форми.На пример, ресторан столици, бар столици, тераса столици, кујна столици, метал бистри столици, итн.Лесен за употреба мека силиконска капа е лесно да се стави на, нема потреба да се залепи, лесно да се спакуваат, и не е лесно да падне.Ако тоа е валкана, може да се користи после миење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.