• Обновено
Vittorino Мажите Лен Панталони и Кошула во Собата, Неврзан Плажа и Летото Носат, Кул Кратко Sleeve

Vittorino Мажите Лен Панталони и Кошула во Собата, Неврзан Плажа и Летото Носат, Кул Кратко Sleeve

Оценката:
DEN 2032.80

Тековен
Во магацинот.

100% Лен.Копче-Крај затворање.Машина За Миење.ГОЛЕМИНАТА : на секои 2 ПАРЧЕ СЕТ доаѓа со лен pleated панталони и кратки ракави кошула.Ве молиме прочитајте подолу за кои кошула големина доаѓа со секоја панталони : 30 W-32 L Мали Кошула. 32 W-32 L Медиум Кошула. 34 W-32 L Големи Кошула. 34 W-33 L Големи Кошула. 36 W-32 L Големи Кошула. 36 W-33 L Големи Кошула. 38 W-33 L XL Кошула. 40 W-33 L XL Кошула. 42 W-33 L 2 XL Кошула. 44 W-33 L 3 XL Кошула. 46 W-33 L 3 XL Кошула. 48 W-33 L 4 XL Кошула. 50 W-33 L 5 XL Кошула.Повик Плажа Носат Лен Set – Дизајниран за удобност и стил на овие лен кошули за мажи доаѓаат со појавување на панталони за да се обезбеди кул, опуштено се вклопуваат, што им овозможува на вашето тело да дишам, кога сте на одмор, прошетка во центарот на градот, или притискање на boardwalk.Копчето Надолу Кратко Sleeve Кошула – Секој лен одење поставите доаѓа со целосна намали, стандардна должина на кошула со кратки ракави, а на градите џеб, и лежеше-рамни точка јака за да го подобрат вашиот стил, додека одржување на вашиот удобно.Опуштено Одговара на Мажите Лен Панталони – Нашите мажи лен плажа панталони и кошули сет карактеристики bottoms со копче затворање, два пред слајд џебови, две копчето за враќање назад-до џебови, и доволно нога соба да се движат послободно.Удобно Точно-на-Големина Одговара – Vittorino мажите лен плажа панталони и блузи се дизајнирани за да одговара на вашите големина попрецизно.Проверете погоре, за да го најдете на големината водич кој lists your се вклопуваат според половината и inseam големина.Се однесуваат на големината на табелата за кошули.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.