• Обновено
Faux Вистински Мажи Sublimated Faux Божиќ Кратки Ракави, T-Shirt

Faux Вистински Мажи Sublimated Faux Божиќ Кратки Ракави, T-Shirt

Оценката:
DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Божиќ секси човек tee кошула.Photorealistic дизајн толку реално тоа ќе направи да изгледате два пати.Кратко sleeve tee кошула. 100% полиестер машина перат.Увезени.одговара тип : Опуштено.ткаат тип : Сплетам.Слават во стилот оваа година со одличен Божиќ т-маица со Faux Вистински.Оваа инстант облека е сигурен да импресионира на вашиот следен одмор собир.Немаат грижи за добивање премногу топло, ова мека т-маица ќе ви овозможи да бидете кул и удобно додека ужива во прослави.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.