• Обновено
Јога Мат Не се Лизга Фитнес Мат Гума Вежба Кат Подлога со Носење на Рака-Тренингот Мат за Гимнастика Јога Пилатес Вежби Кат

Јога Мат Не се Лизга Фитнес Мат Гума Вежба Кат Подлога со Носење на Рака-Тренингот Мат за Гимнастика Јога Пилатес

Оценката:
DEN 1055.76

Тековен
Во магацинот.

полиестер. ♥Гума Јога Мат : nontoxic, нема штетни мирис, нема PVC, не латекс и нема други токсични хемикалии, во голема мера се зголеми силата на абење отпор, се рециклираат.Мека, еластична, подобро да ја заштитите вашата зглобовите без да влијаат на телото рамнотежа.Safe јога мат за мажи, жени, девојки, деца, итн.Не се Лизга : Нашата салата мат за мажите и жените карактеристики не се лизга површината пот доказ материјал - одлични за задржување на ставовите во јога или пилатес.Мат 180 см, долго 66 см широк.Дебелината е 0.126 cm. ♥Удобност Тренингот Мат : Мек материјал ви нуди удобно чувство при вршење на најтешките вежби се претставува со нашите 126mm дебели фитнес, јога мат.Погодна за внатрешна и надворешна употреба.Лесно Складирање, Транспорт : Нашите не се лизга јога мат може да биде свиткан во компактна големина лесно складирање.Само стави ја во обезбедени торба и го носат удобно.Дизајниран за мажи, жени, деца. ♥Купи Персонализирана Јога Мат : Нашата компанија е посветена на правење на одржлив и добар квалитет на модата.Вие сте добредојдени да не контактирате доколку имате било каков проблем.DIY услуги се исто така достапни, само нас контакт и ние ќе лично да се прилагодите на производот што сакате.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.