• Обновено
MCHIVER Патување Јога Мат Не се Лизга - Божиќ Фламинго Снег Количка за Вежбање Мат Лесна Работа Надвор од Мат со Торба Пот Абсорбента Патување Јога Мат за Патување Јога

MCHIVER Патување Јога Мат Не се Лизга - Божиќ Фламинго Снег Количка за Вежбање Мат Лесна Работа Надвор од Мат

Оценката:
DEN 355.20

Тековен
Во магацинот.

【Еко-пријателски Јога Мат】На микрофибер на горниот подлога и природна гума на грбот направи салата мат без мирис и безбедно за употреба.Нашата еко пријателски јога душеци за жените се навистина здрави и безопасно. 【Против пролизгување Дизајн】Овој фитнес мат има текстура не се лизга површината за одлична влечење и супериорен зафат.На rubbery поддршка чуваат на јога мат од лизгање низ тепих и од зачестеноста на вас. 【Лесна за Носење & Лесни】Димензија : 70.8"L x 26"W x 1mm Дебели.Вежба мат може да се свитка до лесно, доаѓаат со торбичката и само тежина 1.9 lb, што го прави ова патување јога мат совршен мат сет за секого. 【Два во еден Дизајн】Нашите 1mm дебелина јога подлога може да се користи сам или со дебели јога мат.Вежба мат е ултра-тенок големина го прави тоа повеќе лесен и може да се мијат во машина за перење.Не се лизга јога мат може да биде укината за да се вклопи во било патна торба или случај. 【Грижи Инструкциите】работата надвор од мат спречува пот од впива во и предизвикува мирис.Јога подлога се перат може да се мијат со машина.Препорачливо е да се користат ладна вода и влажни крпи за да ги избрише исклучување на дамки и сува во сенка да се продолжи животот.Тоа се тенки и лесни Божиќ Фламинго Снег не се лизга јога мат е совршен за патување!Материјал & Големина Безбедно и Издржлив Материјал : Квалитет Микрофибер (печатени површина) + увезени природната гума, не-токсични за печатење на моделот.Совршена Големина & мала Тежина : 70.8(L)x26(W)инч.Дебелина : 1 MM.Кредитна картичка дебели дебелина, и само тежина 1.9 lb.Тоа се тенки и лесни јога крпа е совршен за патување.КАРАКТЕРИСТИКИ Компактен & Свитлива : Оваа количка тенка вежба мат може да се здипли во компактна големина лесно складирање, кој ќе не заземаат премногу простор.Пот Апсорпција : Брзо се апсорбира пот, многу погодна за жешка јога.Против пролизгување Површина : Не се лизга велур, повеќе пот-абсорбента, толку повеќе се лизга-отпорни, совршен за жешка јога.Excelleny Гума Зафат : Одлично влечење и контрола врз било која површина.Здрав Материјал : Не-токсични Микрофибер увезената и природна гума.Убава Модел : Печатени со vibranrt модели, нашите прекрасни работат надвор од мат дефинитивно ќе биде вашиот најдобар избор.Исклучителен подарок за вашите деца, семејство, пријатели и себе си.Превозот Време на Оваа персоналните стилски tote торба ќе пристигна во 10-17 дена од стандард за испорака, што е многу ealier од estmated.И експедитивни услуги само трошоците 3-8 дена, што е задолжителен.Пакет Содржина 1x јога мат & носи торба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.