• Обновено
MYHJ Одговара за НА4 AMD Ryzen 7 3700X Комбо Ryzen MSI X470 Игри Плус МАКС Комбо Ryzen Комплет 3700X AMD DDR4 AMD X470 Placa-Mãe НА4 Компјутерски матични Плочи

MYHJ Одговара за НА4 AMD Ryzen 7 3700X Комбо Ryzen MSI X470 Игри Плус МАКС Комбо Ryzen Комплет 3700X AMD DDR4

Оценката:
DEN 837.60

Тековен
Во магацинот.

Зголемена Моќ Решенија - Military-одделение TUF компоненти, Pro Cool и Digi + VRM приклучоци за максимална издржливост.Основни надградба : Усвојување на високо-квалитетни дизајн и оптимизирани за напојување дизајн за поддршка на повеќе јадра и да се обезбедат подобри перформанси.Дизајниран за проширена со високи перформанси игри кулер, на ATX форма фактор може да се користи за повеќе GPUs.Висок квалитет на топлинска решение : алуминиумски домување со 7 W / mk оценет дополнителни throttling подлога за ладење и PCB со 2 унци на дебели бакар.Аудио додаток : Награда ушите со студио-ниво на квалитет на звукот за повеќето извонредно игри искуство.Чипсет : AMD X470 Socket Тип : AM4 Storage Интерфејс Тип : SATA 3 Storage Интерфејс Тип : М. 2(SATA)Одборот LAN мрежа : 1x RJ45 Package : Yes Application : Desktop With ПРОЦЕСОРОТ : Yes Special Функција : RGBMaximum Ram Капацитет : 64 GB.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.