• Обновено
Злато Hummingbirds На Егзотични Hibiscus Цвеќиња Јога Мат Кеси Полни-Zip Јога торбичката за Жените и Мажите, Вежба Јога Мат Превозникот со Прилагодливи Рака

Злато Hummingbirds На Егзотични Hibiscus Цвеќиња Јога Мат Кеси Полни-Zip Јога торбичката за Жените и Мажите,

Оценката:
DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

Големина : Голем-34" долго x 6.7" дијаметар; Мали21" долго x 6.3" дијаметар.доволно пространа за повеќето Јога, Пилатес или Фитнес душеци.Две големини се на располагање, одговара на повеќето душеци.Материјал : Направен од 100% висок квалитет на Оксфорд Облека, трајни и водоотпорен.Оваа јога мат торбичката ќе ја придружува вас за многу вежбање во блиска иднина. (Јога мат не се вклучени).U-Облик Дизајн : Големи U-форма отворање и двојно патент дизајн го прави можете лесно да го вметнете и се повлече од јога мат во торба и чувајте го на чиста и организирана.Рамо, рака е прилагодлив за да одговара на вашата висина и приоритетни сметководствена позиција, хуманизирано и удобно.Лесно да се спроведе, без заморно на вашите раце и рамена.Прилики : Шарени, млад и енергичен, што се користи во различни прилики, ова јога торба е совршен за мат, одговараат за класа, отворено, пасишта, море, парк и слично.Зголеми вашиот Јога Искуство со нашите нови Јога Мат Кеси.Со своите големи U-Обликот и двојно патент дизајн, може да бидат сигурни дека за да пристапите на вашата јога мат, со леснотија на моменти известување.Со своите трајни 100% платно материјал, зошто продавница никаде на друго место за вашата Јога Мат Торба, дека веќе се наоѓаат најдобрите.Нашите Јога Мат Превозникот Торба е совршен придружник за вашата јога пракса и одговара начин на живот.Уживање во вашите Јога пракса.Спецификации : Голема Големина : 6.7x34in/17x86 cm Мала Големина : 6.3x27in/16x69 cm Материјал : Оксфорд Ткаенина Треба да Врвка : Прилагодлив Пакетот Вклучува : 1 × Јога Мат Кеси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.