• Обновено
DHDM Дизајни Trinidad Знаме Табличка Ознака Суета Новина Метал | UV Печатени Метал | 6-Инчи од 12-Инчи | Автомобил Камион RV Приколка Ѕид Продавница Човек Пештерата | VLP096

DHDM Дизајни Trinidad Знаме Табличка Ознака Суета Новина Метал | UV Печатени Метал | 6-Инчи од 12-Инчи | Автомобил

Оценката:
DEN 310.80

Тековен
Во магацинот.

✓ ЗА НАС : Decals Дома Декор и Повеќе, е компанија во сопственост и управувани од страна на ветераните од САД воено.Сите наши производи се со гордост се направени во САД.Ние се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти со висок квалитет предмети по прифатлива цена. ✓ ЗА ВОЗИЛА и ПОВЕЌЕ : Висат овој симбол на гордост на вашето возило, или со гордост во вашиот дом или човек пештера.Овој сувенир табличка го прави голем дар за патриот меѓу вашето семејство и пријатели. ✓ СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : Оваа суета плоча лесно може да се монтира на предниот браник на автомобил, камион, или приколка и мерки 6" x 12". ✓ ИЗДРЖЛИВИ : Алуминиум Јадро, Оваа Табличка е Згаснат, Рѓа, УВ, како и Временските Отпорни.УВ Печатени Знаме Табличка .025 Алуминиум Висок Квалитет Новина Суета Табличка Ознака.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.