• Обновено
gaeberp 6Pcs Аниме Цртан филм за Обновливи Крпа Прилагодливи Носот Жица Лице Дише Прашина Уста за Жени Мажи Возрасни со 12 Филтри

gaeberp 6Pcs Аниме Цртан филм за Обновливи Крпа Прилагодливи Носот Жица Лице Дише Прашина Уста за Жени Мажи

Оценката:
DEN 767.76

Тековен
Во магацинот.

100% полиестер.Машина за миење или рака мие.УДОБНО НОСОТ ЛИНИЈА : Има прилагодливи носот мост жица во ткаенина и обновливи материјал, така што може да се спречи прашина минува низ и вашите очила нема да магла нагоре.Изгради-во Филтер Џеб, Соработува со 12 слободни Активиран Јаглерод Филтри Со Заменливи 5-слој Заштита, може да дишете лесно и да се заштити вашето здравје добро.Прилагодливи Еластична Уво Циклуси : Флексибилни Еластична Бенд Може да Се Прилагоди Според Вашиот лицето контура за да се направи тоа удобно да се носат за долго време.Тие одговара на повеќето главата видови.ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА: Внатрешна/надворешна, производи кои се одлични за важни случаи, може да се користат во различни фестивали, училишта, партии, патува, состаноци, шопинг, прошетка, кампување, вежбање итн.Земете го со вас и ќе биде нагласување на партијата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.