• Обновено
ALVABABY Бебе Крпа Пелени за Една Големина Прилагодливи Перат Обновливи за Бебе Девојки и Момчиња 6 Pack + 12 Внесува 6DM11-DA

ALVABABY Бебе Крпа Пелени за Една Големина Прилагодливи Перат Обновливи за Бебе Девојки и Момчиња 6 Pack +

Оценката:
DEN 887.76

Тековен
Во магацинот.

Вметнете : секоја пелена ќе дојде со два 3-слој микрофибер влошки.СРЕЌЕН БЕБЕ -Хип прилепува и crossover прилепува за да се спречи "крило droop".Големина прилагодливи,тие може да биде мала ,средна и голема Alvababy clothdiapers се вклопат за повеќето бебиња од 6.Пакет се вклучени : 6 пелени + 12 влошки.Внатрешниот слој : велур крпа внатре, тоа не држи влагата себе ,влага се подготвени далеку за да ја вметнете да се задржи вашето бебе да се исуши .Функција Тие содржат повеќе удобно материјал и парична казна изработка.Лесен за употреба, мека и дише.Материјал : 100% микрофибер тери крпа.ВИСОК КВАЛИТЕТ, ПРИЛАГОДЛИВА, за ОБНОВЛИВИ & ВОДООТПОРЕН -Надворешен слој : полиестер со водоотпорен и дише TPU .FASION & СТИЛСКИ -Зошто да не добие овие обновливи, перат супер абсорбента и удобно крпа пелени / пелени, кои се нарекуваат модерни крпа пелени (MCNs) или џеб пелени.За вашето бебе, за трошоците за купување пелени за еднократна употреба, овие обновливи пелени и влошки ќе ви трае за многу подолг период на време.ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ & ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ-Нашите обновливи крпа пелени се наменети за семејства кои бараат премиум производи.Ако не сте задоволни со производите што сте го добиле, само нас контакт за наплата или враќање, нема други процедури, ние ќе се справи со тоа ПОБРЗО.Една големина одговара на сите– можете да ја прилагодите пелена да ја саканата големина (S,M или L) со кршење на различни редови на копчиња на nappy.Удобно еластична legging област за да се спречи протекување.ИСКРЕНА СЛУЖБА и БЕЗ РИЗИК -1 година гаранција.Должина на Пелена : 15inches во должина X 13inches во ширина.Должина на Пелена : 15" во должина X 13" во ширина.Погоден за бебиња и мали деца 3kg-15kg (6.Максимална тежина препорака : 33 Килограми.Машина перат и dryable.Овие пелени се обновливи и перат.Се грижи за Миење температура : под 30 Centigrade.6 до 33+ фунти.Alvababy крпа пелени привлече повеќе за препораките на мајката.6 – 33 килограми) (груба водич за повикување само) .Тоа е погодно за mammy да го носите бебето, додека преземање на прошетка или пак задолженија.Ако имате било какви проблеми со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви испратиме нова или рефундирање на вашите пари на вашиот избор.Материјалот од кој се повеќе абсорбента од редовните фланелен боксери и суши многу побрзо по мијат.) Безусловна Наплата & се Врати Секој клиент тука ќе го имаат една година безусловна наплата и враќање,една година гаранција.Допирање помек, поудобно да се носат, повеќе здрави, абсорбента посилни.Секој од нив има повеќе реда на прилепува кои може да се вклопат подобро за вашето бебе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.