• Обновено
Поставете A79 Коса Систем од Watsons Крајната Губење на Косата Систем од Watsons Крајната Губење на DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]

Поставете A79 Коса Систем од Watsons Крајната Губење на Косата Систем од Watsons Крајната Губење на DHL EXPRESS

Оценката:
DEN 1872.96

Тековен
Во магацинот.

➩ Оваа група се вклучени со : Губење на Системот од страна на Watsons Крајната Губење на Нафта 70ml За Сува и Оштетена Коса & Крајната Губење на Нафта 70ml За Сите Типови Коса Природна Здрава Негување на Косата и Коренот Сјај Растителни храни коренот на Мазна Кожа. ➩ Коса Систем од Watsons Крајната Губење на Нафта 70ml За Сува и Оштетена Коса & Крајната Стилизирање на Косата Масло Frizzy & Сува Коса 70ml Природна Здрава Негување на Косата и Коренот Сјај Растителни храни коренот на Мазна Кожа. ➩ Коса Систем од Watsons Крајната Губење на Масло со скапоцени мешавина од 8natural растителни масла да се инјектираат моќна енергија на вашата коса. ➩ Тоа ефикасно помага во поправка на косата која ви дава салон третман кој сега можете да искуство дома и оставајќи вашиот губење на чувството поздрав, помазна и со кристално сјај во текот на целиот ден долго. ➩ 1. Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена)Губење на Системот од страна на Watsons Крајната Губење на Масло со скапоцени мешавина од 8natural растителни масла да се инјектираат моќна енергија на вашата коса.Тоа ефикасно помага во поправка на косата која ви дава салон третман кој сега можете да искуство дома и оставајќи вашиот губење на чувството поздрав, помазна и со кристално сјај во текот на целиот ден долго.1.Губење на Системот од страна на Watsons Крајната Губење на Нафта 70ml За Сува и Оштетена Коса.Природен Здрав Негување На Косата И Коренот Сјај Растителни Храни Коренот На Мазна Кожа.Содржина : 70 ml/кутија.2.Губење на Системот од Страна на Watsons Крајната Стилизирање на Косата Масло Frizzy & Сува Коса 70ml Мазна Сјај Билни Негување на Косата и Коренот Природни Јадев Здрава Коса.Содржина : 70 ml/кутија.Губење на Системот од страна на Watsons Крајната Губење на Нафта 70ml За Сува и Оштетена Коса.Природен Здрав Негување На Косата И Коренот Сјај Растителни Храни Коренот На Мазна Кожа.Содржина : 70 ml/кутија.Место на Потекло : Тајланд.Матичен Број : 1016010035027.Насоки : После миење на вашата коса, сува со towerl.Се применува 1-2 пумпи на косата масло на косата вратило и завршува.ИЛИ, може да се Користи на сува коса за мазнење ефект & интензивен сјај.Нема потреба да се измијат.Губење на Системот од Страна на Watsons Крајната Стилизирање на Косата Масло Frizzy & Сува Коса 70ml Мазна Сјај Билни Негување на Косата и Коренот Природни Јадев Здрава Коса.Нуди одлична absorbency, оставајќи вашата коса чувство поздрав, посмирен и сјај во текот на целиот ден long Place на Потекло : Тајланд.Матичен Број : 20-1-6300035413.Содржина : 70 ml/кутија.Насоки : После миење на вашата коса, сува коса со крпа.Се применува 1-2 pupms на косата масло на косата вратило и завршува.Користете moreoil каде што вашата коса е најсушните и најмногу оштетен (обично завршува).Нема потреба да се измијат. 2. Може да се користи на сува коса за мазнење ефект& интензивна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.