• Обновено
PURC Магичен Коса Третман Маска 120ml, Напредни Молекуларна Коренот на Косата Третман Professtional Косата Балсам, 5 Секунди toImproving Сувост,Поправка на Оштетена Коса,Мазна и Сј?

PURC Магичен Коса Третман Маска 120ml, Напредни Молекуларна Коренот на Косата Третман Professtional Косата

Оценката:
DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

【Природни Растителни Состојки】Оваа длабока климатизација клима уред содржи природни растителни состојки, навлезе секој слој на косата и нега на косата од внатре кон надвор. 【Поправка на Оштетена Коса】 Оваа маска за коса е формулиран со напредни молекуларна технологија, длабоко навлезе во коренот на косата, со цел и засилен фоликулите на косата, дополнети коса, исхрана, зголемено cuticle заштита, санираат оштетена коса, и да се врати на косата здравје. 【Хидрантни Маска за Коса】Ова е специјално формулиран за лекување на сува, оштетена и обоена коса, давајќи и на косата повеќе вода и сјај.Се применуваат на мокра коса по shampooing за 3 до 5 минути за да ги добиете најдобрите резултати. 【Погоден за Губење на Квалитетот】Ако таа е многу неуредна, сува коса, можете да го користите длабоко поправка на косата маска за да го хранам оштетена коса и тешко да се одржи на косата, да го сјајна, мазна, нашата коса филмот е многу корисно за сува коса. 【Професионална Грижа】Професионална нега на коса може да се направи од дома без да оди на бербер продавница.Длабоко поправка маска за коса ја прави косата мека и свиленкаста, полесно да се управува, поправка и зајакнување кревка, оштетени и overtreated коса, додека промовирање на природниот раст на косата, се врати здрав изглед.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.