• Обновено
100V/220V Преносни Електрични Запечатување Машина за Шиење Машини за Полнење за Дома Текстил Индустриски Пренослива Торба Поблиску Крои Машина (Црвено)

100V/220V Преносни Електрични Запечатување Машина за Шиење Машини за Полнење за Дома Текстил Индустриски Пренослива

Оценката:
DEN 1996.80

Тековен
Во магацинот.

1. Висока Сила, добра цврстина, силен отпор на притисок. 2. Таблата не е лесно да се деформира. 3. добар притисок отпор, Телото практични мелење. 4. Обработка, зголемувањето на Притисокот не е лесно да падне. 5. Апликацијата Хемиска Индустрија, облека, Хемиската, Текстилната, Машини, итн.Parameter Specifications на тема : темата vinilán 2x3 слоеви 21 accounts Sewing Брзина : 1800 - 2600 Игла / min Speed на ротација : 18000 - 20000 R / m Maximum Groctor : 6mm Voltaje : 220 VOutput Моќ : 190 WColor : Жолта/Red Size : околу 26x25,5 cm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.