• Обновено
Juvielich Машина Завртки Пан Филипс Крстот Главата на Завртката M3x60mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки елементи Завртки Сребро Сива 30Pcs

Juvielich Машина Завртки Пан Филипс Крстот Главата на Завртката M3x60mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки

Оценката:
DEN 194.16

Тековен
Во магацинот.

【Димензии】- Тип : M3x60mm; Завртка Должина : 60mm/2.4"; Теренот : 0.5 mm/0.02"; Завртка Главата Кол : 5.6 mm/0.22";Завртка Главата Дебелина : 2.4 mm/0.1". 【Карактеристики на производот】- Пан глава на машина завртки, Филипс диск.Метрички машина завртки за универзална употреба. 【Материјал】- Направени на 304 Нерѓосувачки Челик материјал, passivation заврши, силни и издржливи.Исто така има добра отпорност на корозија и не е лесно да ' рѓа. 【Апликација】- Широко се користи во правец на енергија индустрија, воздушната индустрија, канцелариска опрема индустрија, петрохемиската индустрија, електроника индустрија, комуникација индустрија, бродоградба индустрија, заштита на животната средина машини, итн. 【Пакет Содржина】-30 Pcs x Пан Крстот Главата на Завртката.Juvielich 30 Pcs M3x60mm Филипс Машина Завртка Спецификација Име на Производ : Крстот Главата на Завртката Бренд : Juvielich Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Завртка Ритам Тип : Филипс Крстот Боја : Сребро Сива Тип : M3x60mm Завртка Главата Кол : 5.6 mm/0.22 инчен Теренот : 0.5 mm/0.02 инчен Шапка Дебелина : 2.4 mm/0.1 инчен Функција 1.304 Нерѓосувачки челик пан крстот главата на завртката се користи интензивно, каде што се зацврсти е потребно. 2.Широко се користи во индустријата за мебел, ветерна енергија индустрија, воздушната индустрија, канцелариска опрема индустрија, петрохемиската индустрија, електроника индустрија, комуникација индустрија, бродоградба индустрија, заштита на животната средина машини, итн. 3.Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Пакет included30 Pcs x Машина Завртки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.