• Обновено
12-24 x 1-1/4 Дупчиња Овална Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 25

12-24 x 1-1/4 Дупчиња Овална Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 25

Оценката:
DEN 2028.00

Тековен
Во магацинот.

Глава Висина : 0.200".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.216".Теми По Инч (TPI) : 24. Груб или парична Казна Тема : КРУПНИ, Нишка Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 1.05. Глава Стил : Овална Вози Стил : Дупчиња Тема : 12-24 вкупна Должина : 1-1/4" Квантитетот на сврзувачки елементи во Пакет : 25.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.