• Обновено
Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ сончевиот ветер

Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ

Оценката:
DEN 2102.40

Тековен
Во магацинот.

1/ЕЕЗ за ре-пакет услуга, многу ефективни. 6 компјутери/9pcs/18pcs во вкупно, 1 компјутер за секое боја, не се повторува.Се разбира, ако имате било какви тешкотии, можете да побарате од нас за hlep, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас.Една магија главата носат замени ги сите, се тоа сите во еден!Додај во количката сега.Бидејќи овие наредба за деловни корисници, обично ние не може да ја прифати враќање назад-назад додека не прифати да ја плати круг-патување превозот.Мулти-користење магија главата носат се направени од Полиестер микрофибер која е мека и удобна, многу добро се апсорбира потта и фитил влага далеку брзо.Проверете и видете на страница често, ќе се најде постојат многу нови и модерен дизајн кој што не може да се добие од други продавница.Не ризик да се купи!Додај во количката сега.Нашата нормална пакет е 1pc/ПП торба и 10pcs во поголем ПП торба.Тоа е дефинитивно вреден за да се купи магија шамија со многу стилови на облечен, тоа може да се користи како headband, слушнете ги покрие, beanie, пират, вратот потоплите, лицето маска, balaclava, како многу стилови како што може да се слика.Една магија главата носат замени ги сите, се тоа сите во еден!Додај во количката сега.Ние развиеме нови дизајни секоја година.5 инчен;Висок растеглив турнеја е во врска со 21-25inch.Ние сме стручни во магија шамија бизнис.Мулти-користење магија главата носат се направени од Полиестер микрофибер која е мека и удобна, многу добро се апсорбира потта и фитил влага далеку брзо. 6 компјутери/9pcs/18pcs во вкупно, 1 компјутер за секое боја, не се повторува.Ако се грижите за квалитетот, што може да се купат примерок од нашата продавница да се провери тоа.УВ Правец на protection Dust proof High stretchable Sweat wicking и брзо се суши.Можеме да го прифатиме обичај пакет, но треба да ни испратите барање за подетални информации.Клиент-задоволство е секогаш наша цел и ние се надеваме да ви донесе висока оценка на производ и услуга.Имаме илјадници бои за вашата да се избере, квалитетот е стабилна, оди напред да го нарачате.ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ KINGREE?.Кул во лето, Топло во зима, таа се грижи за вас многу добро во сите годишни времиња.ГОЛЕМ СИ ГО ЦИЦА UP&ЗДИВ : .Kingree headwear производи се #1 headwear избор за клиентите.Висок растеглив турнеја е во врска со 21-25inch.9/PC бесплатен превозот за НАС.Повеќе прашање, ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние се развие нов дизајн, секоја година, со над 1000 5-ѕвезда за коментарите на .И ние сме секогаш leadship на печатени headbands.Проверете и видете на страница често, ќе се најде постојат многу нови и модерен дизајн кој што не може да се добие од други продавница.Висок растеглив.Прашина доказ.Должина и ширина : 19inch X 9.На овој линк е за промет на Големо, трговија на мало, мин цел е 50 PCS/печати, цената е само US$0.УВ Правец на заштита.Кул во лето, Топло во зима, таа се грижи за вас многу добро во сите годишни времиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.