• Обновено
Гроздобер Стил Taekwondo Кошула - Потресени Удар T-Shirt

Гроздобер Стил Taekwondo Кошула - Потресени Удар T-Shirt

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Taekwondo Е Начинот На Рака И Нога и 5 Постулати на Taekwondo се, Учтивост, Интегритет, Истрајност, Само-Контрола и Неукротим Дух.Оваа неверојатна Tae Квон Дали TShirt е за некој во Боречки Вештини и сака овој спорт.TKD, Tae Квон Дали, Tae Kwon Do, Taekwon-Do, Tae-Квон-Не, Taekkyon, Subak, Gwonbeop.Целосен контакт спорт со впечатлива и удирање.Оваа корејски Боречка Вештина се фокусира на брза техника, се врти удари и високи удари и скокање.Одличен подарок за празници!.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Совршен подарок за оние во Боречка Вештина позната како Taekwondo.Ако ти си лекар на овој стил на борба или знае некој кој сака тоа самите, оваа е совршен кошула да ја покажете вашата љубов за овој прекрасен спорт!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.