• Обновено
Bayside Облека 6.1 оз. Основни Џеб Т-Маица (BA7100)

Bayside Облека 6.1 оз. Основни Џеб Т-Маица (BA7100)

Оценката:
DEN 255.12

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Памук. 100% preshrunk Американски направени од памук.Темно Пепел е 90% preshrunk Американски направени од памук, 10% полиестер.Целосна намали силуета.Снимени рамо-до-рамо.Левиот џеб на градите. 100% preshrunk Американски направени од памук; Темно Пепел е 90% preshrunk Американски направени од памук, 10% полиестер; Целосна намали силуета; Снимени рамо-до-рамо; Лево-градите џеб; Двојно-игла ракави и на дното полите; Направени во САД.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.