• Обновено
C9 Шампион на Жените Мека Техника Tee

C9 Шампион на Жените Мека Техника Tee

Оценката:
DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 94% Полиестер, 6% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Полу-Опремени.Дуо Сува - фитили влага, суши брзо.Дише ткаенина.Удобноста Рамен шевовите помогне да се намали chafing.Мека, водат ткаенина за удобност.Со екипажот вратот и мека водат ткаенина, Жените Мека Техника на Т-Маица од C9 Шампион е вашиот нов омилен основните дека доаѓа во многу бои.Направен за да се справи со тешки обука дена со wicking дише ткаенина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.