• Обновено
adidas Оригинали Мажи е 3-Ленти T-Shirt

adidas Оригинали Мажи е 3-Ленти T-Shirt

Оценката:
DEN 555.36

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Мажите tee за секојдневен носат.Crewneck за удобно fit.By купување на производи од памук нас, ти си поддршка на повеќе одржлив памук земјоделство; тоа е дел од нашата амбиција за да го завршите пластичен отпад.Повик за удобност ги исполнува еден исконски изглед.Оваа машка маица карактеристики на Trefoil логото на градите и 3-Ленти на ракавите, па можете да претставник adidas стил каде и да одите.Класичен-изгледа crewneck обезбедува потпис заврши.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.