• Обновено
Печатени Tuxedo со Бел Лак Вратоврска Кошула Смешно Tux машка Маица

Печатени Tuxedo со Бел Лак Вратоврска Кошула Смешно Tux машка Маица

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Drawstring затворање.Машина За Миење.Tuxedo т-маица е совршен за сите видови на настани!Партии, диплома партии, обичните свадби, па дури и костими страни.Совршен tee за бурбон и лак врски настан - одлична замена за носење на вистински лак вратоврска.Во случаи вие треба да се облекуваат оваа лак вратоврска tee ќе биде совршен!.Новина Tux кошула за мажи.Подарок за сопруг, син, дечко или татко.Службен tstars Стока.Забава кошула за ноќта на Вештерките лесно костим.Печатени во САД.Голема Печатени Tuxedo Со Лак-Вратоврска Одговараат На Маица!Премиум квалитет, краток ракав машка маица. 100% чешлани-памук (preshrunk,) машина перат.Достапни во широк спектар на големини и бои - изберете големина и боја опции од паѓачката листа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.