• Обновено
Рико Индустрии НБА Унисекс Умре Сече Тим Магнет Поставите Лист

Рико Индустрии НБА Унисекс Умре Сече Тим Магнет Поставите Лист

Оценката:
DEN 794.40

Тековен
Во магацинот.

Направен во САД.Поставете ги Вклучува 3 Умре-Намалување на Магнети, Лист мерки 8.5 x 11-инчи.Украсени со храбар тим графика, Одличен начин да се прикажат на вашиот тим верност.Карактеристики тим логото форми со тимот wordmark.Направени од магнетен материјал кој може да се користи на повеќето метални површини.Официјално Лиценцирани; Направени во САД.Она што може да биде подобро од прикажување на вашиот тим гордост, со добро дизајнирана и висок квалитет на магнет?Прикажување на вашиот тим гордост со ТРИ добро дизајниран и висок квалитет на тимот магнети со Rico Индустрии!На магнетен материјал кој се користи е совршен за лиење да автомобил форми, додека одржување на нивните светли, шарени бои.По сите, вие не може да се покаже на сите, каде што вашата лојалност лежи ако вашиот магнет не се одржи во дожд или сјај.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.