• Обновено
Ремингтон Индустрии 43HFVP.125 Магнет Жица, Тешки Formvar Бакарна Жица Рана, 43 AWG Тешки Изгради, 2 оз, 7896' Должина, 0.0026 Дијаметар, Килибар

Ремингтон Индустрии 43HFVP.125 Магнет Жица, Тешки Formvar Бакарна Жица Рана, 43 AWG Тешки Изгради, 2 оз, 7896'

Оценката:
DEN 432.00

Тековен
Во магацинот.

Магнет жица.Тешки formvar хеликоптер жица. 43 awg тешки да се изгради.Функција : 2 унца.Тешки formvar магнет жица е бакарна жица со тенок слој на изолација, и се користат главно во ликвидација гитара магнети.Суров бакар е подготвен да се исполнат одредени големина барања на основа на Националниот електрични Производителот Асоцијација (NEMA) стандарди.Оваа магнет жица ги исполнува NEMA mw-15-c стандард за температурата на работа (105°c/211°f) и изолација шминка.На изолација е направен од тешки formvar глеѓ, и ги штити извиткани жица од краток спој.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.