• Обновено
Мачка Активност Дрвја Мачка Дрвја и Кули Модерна за Големи Мачки се Собраа Мачка Играчки Интерактивни, Мачка Дрвени Кревети за Внатрешна Мачка Играчки Интерактивн

Мачка Активност Дрвја Мачка Дрвја и Кули Модерна за Големи Мачки се Собраа Мачка Играчки Интерактивни, Мачка

Оценката:
DEN 2042.40

Тековен
Во магацинот.

ПОГОДЕН ЗА Сите мачки, вклучувајќи и големи мачки.Дури и не се грижите за повеќе мачки, тоа е совршен мачка играчки интерактивни!.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ИНТЕГРИРАНИ МАЧКА ДРВО : Тоа е доволно!Не само мачка дрво, но, исто така, гребење мачка влошки, мачка играчки, мачка кревети за внатрешна мачки и дома декорација!Не се потребни никакви други мачка материјали!Премногу простор за заштеда на енергија!Тоа навистина работи дека вашата мачка да го поминат целиот ден на оваа мачка дрво.Лесно Собрание : вклучени собранието инструкции, вие се гарантира да се заврши тоа за само неколку минути!Лесно да се соберат во краток период на време за жените и на оние кои не сакаат прирачник за работа.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ : Цврста Конструкција за Максимална Безбедност-Стабилноста е секогаш Приоритет.Цврсто дрво материјал, еколошки, безбедно, невкусна, трајни, гребење мачка мислења високи.Лесно да Натпревар : Едноставен и атмосферски дрвени хексагонална форма, со секоја соба стил, додадете смисла на забава во вашиот ентериер!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.