• Обновено
ZZK домашно Милениче Мачка Отпадоци за Четири Сезони Универзална Плус Сомот Топло Puffer Кинолошки Мачка Куќа Кинолошки Полу-Затворени Мачка Материјали

ZZK домашно Милениче Мачка Отпадоци за Четири Сезони Универзална Плус Сомот Топло Puffer Кинолошки Мачка Куќа

Оценката:
DEN 655.20

Тековен
Во магацинот.

На pufferfish во облик на домашни миленичиња гнездо е жив и прекрасна, со виталност.Симпатична pufferfish натпревари симпатична мачка подобро!.Puffer риба мачка отпадоци, симпатична мачки љубов симпатична litters.Стабилна, тешки база, по многу анти-дампинг тестови, може да се осигура безбедноста на мачки околу 12 кг во и надвор.Лесно да се чисти, пренослив и перат гнездо подлога, редовно чистење за да се намали бактериски раст.Симпатична декорација, според реална карактеристики на puffer риба, со крпа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.