• Обновено
Мачка Куќа Гнездо Преносни Природни Чувствува Кутре Вреќа за Спиење Монтажни Перница Куче Мат Јајце Форма Куче Кинолошки Мачка Кревет Чувствува Крпа Мачки Пештер?

Мачка Куќа Гнездо Преносни Природни Чувствува Кутре Вреќа за Спиење Монтажни Перница Куче Мат Јајце Форма Куче

Оценката:
DEN 1641.60

Тековен
Во магацинот.

Големината и обликот на оваа пештера се совршени за да се задржи вашата мачка чувство безбедно, заштитено, и топло.Со помали отворање но пространа внатрешност, вашата мачка лесно може да се лизга во внатрешноста и да игра на мачка пештерата додека peeking од неговите или нејзините човечки пријатели.Дизајнирани со помош на чувствува за уникатен и модерен изглед, оваа атмосфера засолниште нема да се погледне надвор од местото во секоја соба!Патент дизајн, лесно да се размонтираат и миење, нека мачка имате здрава и удобна околина.Дизајнирани со помош на чувствува за уникатен и модерен изглед, оваа атмосфера засолниште нема да се погледне надвор од местото во секоја соба!Домашни миленици пештерата направен од супер мек кадифен ткаенина да се создаде куче душеци дека се што е практична како тие се чувствуваат удобно!Супер меки и топли, издржливи.Машина перат куче кревет изградени со повеќето издржливи материјали направени да траат цел живот.Пештерата ќе го задржи својот облик и кадифен се чувствуваат со повтори чистење и миење.Четири годишни времиња што се на располагање.Висок квалитет на филц, абразија-отпорни, не е лесно да се држиме за коса. 100% Услугата Гаранција : Ако имате било незадоволство или сомнеж за нашите производи, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите што е можно побрзо, ние ќе ви даде најдобра услуга.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.