• Обновено
trueCABLE Cat6A Директно Закопани, 1000ft, Водоотпорен, Отворено Оценет CMX, Бела, 23AWG Солидна Голи Бакар, 750MHz, ETL Наведени, Unshielded UTP, најголемиот Дел Етернет Кабел

trueCABLE Cat6A Директно Закопани, 1000ft, Водоотпорен, Отворено Оценет CMX, Бела, 23AWG Солидна Голи Бакар,

Оценката:
DEN 6863.76

Тековен
Во магацинот.

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ МРЕЖЕН КАБЕЛ.Нашата надворешна мачка 6 A lan кабел е 23 AWG со 4 пара (8 C).Погоден за 1 Gigabit и 10-Gigabit Ethernet брзина до 328 стапки.Пропусниот опсег тестирани до 750 MHz.Поддржува Рое, Рое+, и Рое++ (IEEE 802.3 af/на/bt) до 60 W и 300 V ВАШИНГТОН.КАВГА БЕЗ ПАКУВАЊЕ. 1000 метри (305 метри) на нашите true CABLE производот е спакуван во метежот слободни, лесно се повлече ролна/гајтанот па вие не мора да се грижите за добивање зад при вашата следна работа.СОЛИДНА ГОЛИ БАКАР ПРОВОДНИЦИ.Чисто голи бакар произведува посилен сигнал заедно со подобро спроводливост и флексибилност во споредба со бакар облечени алуминиум (ЦЦА).ДИРЕКТНО ЗАКОПАНИ ОЦЕНЕТ.УВ отпорни јакна дизајнирани да издржат сончева светлина, кал, снег, и влага.Солиден и трајни производи за екстремни средини.Закопаат директно во земјата или употреба во канал. ✓ ЗАВЕРЕНА од true CABLE.Нашите податоци кабли биле тестирани со Fluke DSX-8000 Versiv Cable Analyzer и се во согласност со ANSI/минлив исхемичен напад 568.2-D стандарди, Ro HS-3 во согласност, и c ETLus уверение.Поддржани од страна на нашите ЗАСЕКОГАШ ГАРАНЦИЈА.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.