• Обновено
SuperFlat Стандард UTP CAT6 28AWG Рамен Кабел-8ft (Сина)

SuperFlat Стандард UTP CAT6 28AWG Рамен Кабел-8ft (Сина)

Оценката:
DEN 100.32

Тековен
Во магацинот.

Единствена рамна дизајн за да се даде 10 мм на свртите кабелот радиус, што е спротивно на 40mm за редовни CAT6, за подобрување на кабел рутирање флексибилност и управување со струење.Полесна тежина да се намали притисокот врз мрежата порта за која кабелот е поврзан.Тоа е 30% полесен од редовното коло CAT6 кабел.Cat6 28 AWG Рамен кабел дизајн со 10мм Свртите кабелот Радиус за максимална кабел рутирање и подобрување на рек струење. 30% полесен од редовните круг CAT6 кабли.Боја : Сина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.