• Обновено
CAT6A Plenum (CMP) 1000ft најголемиот Дел Етернет Кабел | Сертифициран Чиста Цврст Голи Бакар | 750MHz, 23AWG, UTP | Квалитет Тестирани | Висок пропусен Опсег & Стабилни Перформанси | До?

CAT6A Plenum (CMP) 1000ft најголемиот Дел Етернет Кабел | Сертифициран Чиста Цврст Голи Бакар | 750MHz,

Оценката:
DEN 7199.28

Тековен
Во магацинот.

✅ 100% ЧИСТ БАКАР ДИРИГЕНТИ : Чист бакар проводници реле посилен сигнал дека можат да преживеат долго должини без дисторзија.Чист бакар е многу flexibe и malleable кога во споредба со останатите диригенти, што значи дека може да се користи чист бакар диригент кабли во сложени инсталациони шеми без да се грижите за кабелот е проводници кршење внатрешноста на кабелот за време на инсталацијата или во текот на годините. ✅ КОМПАТИБИЛЕН СО ВНАТРЕШНА УПОТРЕБА : Оган retardant, УВ и сончева светлина отпорни plenum оценет јакни се дизајнирани да ги задоволат ригорозни оган безбедност тест стандарди и се препорачува да се користи во plenum простори кои се обично над суспендирани/капка тавани или под покрена подови. ✅ МЕТЕЖОТ-СЛОБОДЕН т мора да се користат нож.Опис на white COMPATIBLE СО ВНАТРЕШНА УПОТРЕБА : Оган retardant, УВ и сончева светлина отпорни plenum оценет јакни се дизајнирани да ги задоволат ригорозни оган безбедност тест стандарди и се препорачува да се користи во plenum простори кои се обично над суспендирани/капка тавани или под покрена подови.КОМПАТИБИЛЕН СО ВНАТРЕШНА УПОТРЕБА : Оган retardant, УВ и сончева светлина отпорни plenum оценет јакни се дизајнирани да ги задоволат ригорозни оган безбедност тест стандарди и се препорачува да се користи во plenum простори кои се обично над суспендирани/капка тавани или под покрена подови.КОМПАТИБИЛЕН СО ВНАТРЕШНА УПОТРЕБА : Оган retardant, УВ и сончева светлина отпорни plenum оценет јакни се дизајнирани да ги задоволат ригорозни оган безбедност тест стандарди и се препорачува да се користи во plenum простори кои се обично над суспендирани/капка тавани или под покрена подови.КОМПАТИБИЛЕН СО ВНАТРЕШНА УПОТРЕБА : Оган retardant, УВ и сончева светлина отпорни plenum оценет јакни се дизајнирани да ги задоволат ригорозни оган безбедност тест стандарди и се препорачува да се користи во plenum простори кои се обично над суспендирани/капка тавани или под покрена подови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.