• Обновено
Monoprice Микро Slimrun Cat6 Ethernet Patch Кабел - 50 Метри - Жолта, Заробени, 550MHz, Utp, Чисто Голи Бакарна Жица, 32AWG

Monoprice Микро Slimrun Cat6 Ethernet Patch Кабел - 50 Метри - Жолта, Заробени, 550MHz, Utp, Чисто Голи Бакарна

Оценката:
DEN 362.64

Тековен
Во магацинот.

2.6 мм дијаметар на : 2.6 mm кабел го прави дебелина на овој идеал за рутирање преку tightest простори. 10 G перформанси : Овој кабел е совршена за 10 gigabit Ethernet мрежи и е наназад компатибилен со постојните Gigabit Ethernet и брз Етернет мрежи.Bootless : на Bootless дизајн е идеален за тоа и на центарот за податоци професионалци кои сакаат interconnect кабли без маски за заштита на приклучокот задржување клипови, овозможувајќи за побрзо и полесно кабел конекциите.Идеален за кога царинење и просторот е ограничен.Monoprice Микро Slim Run Cat6 UTP Ethernet patch кабли се наменети за висока густина средини каде просторот е премија.На неверојатно тенок, 0.1-Инчи дебела 32 AWG Кабел и Bootless дизајн намалува метеж и да се поедноставува потези, дополнувања и промени.Микро Slim Run Cat6 кабли се идеални за кога царинење и просторот е ограничен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.