• Обновено
Newyork Cat6 Кабли Столб (ЦМР) 1000ft - 4 Пар Солидна Диригент 23AWG, Ethernet Кабел 1000 ft на Отворено - 550MHz 10 Gigabit Брзина, Unshielded Извртени Пар (UTP), Масовно Етернет Кабел - Жолта

Newyork Cat6 Кабли Столб (ЦМР) 1000ft - 4 Пар Солидна Диригент 23AWG, Ethernet Кабел 1000 ft на Отворено -

Оценката:
DEN 2399.76

Тековен
Во магацинот.

КОМПАТИБИЛЕН СО ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА : Нашата cat6 етернет кабел 1000ft е и УВ светлина отпорни столб оценет јакни се дизајнирани да се користи помеѓу подовите, ѕидовите и не-plenum простори.НАЈМНОГУ ЗАВЕРЕНА ЦЦА КАБЕЛ НА ПАЗАРОТ : Cat6 столб utp 1000ft најголемиот дел етернет кабел е Ro HS согласност и ISO 9001 : 2015 уверение.Исто така, сите на нашите мрежни кабли ги исполнуваат стандардите.FLUKE DXT-1800 АНАЛИЗИРАНИ : Секој Кабел 1000ft Должина Е Индивидуално Тестирани со Fluke DXT-1800 Versiv Кабел Аналитичар за да се Обезбеди Производ на Квалитетот и Задоволството на Клиентите.МЕТЕЖОТ-FREE & КАВГА-БЕСПЛАТНО ЛЕСНО се ПОВЛЕЧЕ КУТИЈА за ПАКУВАЊЕ : Совршен за мазна, еластична и супер лесен за инсталација.Целата 1000 метри (305 метри) на кабелот работи "ft" count кои се прави мерење на кабел навистина лесно.Кабелот може да се повлече-далеку од кутијата или да се преземат надвор од кутијата и обесен на рамо да се повлече-далеку да се инсталира.ЗОШТО NEWYORK КАБЛИ : 30 дена без мака се враќа политика, доживотна гаранција (слободен замени), цел живот unbeatably пријателски поддршка на корисниците на, слободни следниот ден на испорака за премиер претплатници и 2 ден испорака за оние кои не се претплатници и апсолутен мир на умот со 100% пари гаранција за враќање.New York Cables фокусирани на обезбедување на единствена поврзаност производи и мрежни решенија за нашите клиенти, додека обезбедување на сигурен сервис и додадена вредност решенија.Нашите вработени и нивната посветеност за обезбедување на нашите клиенти со супериорен кабел производи и супериорна услуга за поддршка на оние производи што се поставува ЊУЈОРК, за разлика од конкуренцијата.Нашата организација е посветена да оди подалеку од основното дело со создавање на доверба, каде што вашите специфични потреби се решава преку производи.Овој дел cat6 столб кабел 1000ft е совршен за да се кандидира за вертикални површини.Тоа може да се пренесе на вашите податоци од едно ниво на структура на друг.Сепак, треба да бидете сигурни дека овие кабли со стој оценет јакни не се користат во plenum простори поради фактот што овие кабли немаат строги оган-resistive својства.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.