• Обновено
Мачка 8 Етернет Кабел [6ft+10ft], со Голема Брзина Плетенка Мрежен Кабел, Побрзо Од Cat7/Cat6/Cat5 Мрежа, Трајни Печ Кабелот Обложено со Злато, RJ45 Приклучок во Ѕид, Затворен&Отво

Мачка 8 Етернет Кабел [6ft+10ft], со Голема Брзина Плетенка Мрежен Кабел, Побрзо Од Cat7/Cat6/Cat5 Мрежа, Трајни

Оценката:
DEN 323.76

Тековен
Во магацинот.

【Голема Брзина, високо пропусен опсег до 2000 MHz), како и поддршка за високо-брзински пренос на податоци за интернет игри и онлајн HD видео стриминг сервер апликации, cloud computing, и видео надзор.Двојно плетенка најлон надворешноста направи Cat8 Етернет Кабел потрајни, флексибилни и метежот-слободни. 【Универзална Компатибилност】Cat8 кабли се целосно наназад компатибилен со сите претходни (cat5, cat5e, cat6, cat6a и cat7) RJ45 инсталации и уреди.И Rj45 мрежата кабел е побрзо отколку cat5, cat5e, cat6, cat7, мачка 8-со голема брзина на мрежен кабел може да ви донесе подобар смисла на искуство. 【Надгради Структура】Постојат два заштитените позлатени RJ45 конектори на двата краја да им се овозможи на сервери, тв-уреди, ТВ кутии, лаптопи, Компјутери, принтери, мрежа за прекинувачи, рутери, АДСЛ, адаптери, центри, модеми, PS3, PS4, X-box, печ панели И други високи перформанси мрежни апликации се повеќе совршена и безбедна. 【Рамен Дизајн】 дури и не Можат да се чувствуваат или се види кабел работи под килим или тепих.Полесно да се редат против ѕид.Флексибилни, Тенка, Незабележливо, но Харди.Постојат многу должини за вас да се избере, тоа може да ги исполни вашите многу потреби. 【По-продажбата на Услугата】Ако имате проблем со производот, можете да ни испратите е-пошта во секое време.Ние веруваме во нашите клиентите задоволство и ние секогаш се трудиме да им помогне.Големина : 6ft+10ft | Боја : Црвена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.