• Обновено
Eurofase Inc. 38866-012 Ricca 6 Светлина 38 инчен Хром Лустерот Таванот Светлина

Eurofase Inc. 38866-012 Ricca 6 Светлина 38 инчен Хром Лустерот Таванот Светлина

Оценката:
DEN 1200.00

Тековен
Во магацинот.

Eurofase Inc.Оваа 6 светлина Лустерот од Ricca колекција од Euro Fase ќе го подобрат вашиот дом со совршен микс на форма и функција.Карактеристики вклучуваат Хром финиш се применува од страна на експерти.Производ Карактеристики Вклучуваат : Бренд : Euro Fase, Собирање : Ricca, SKU : 38866-012, UPC : 773546307765, Категорија : Лустерот, Заврши : Хром, Кристално : Јасно, Материјали : челик, Ширина : 37.75 во., Висина : 21.25 во., Макс Висина : 202.00 во., Дијаметар : 37.75 во., Backplate/Крошна Ширина : 6.00 во., Backplate/Крошна Должина : 6.00 во., Backplate/Крошна Дебелина : 0.75 во., Тежина : 28.38 lb., Вклучени Синџир/Прачки/Кабелот : 180" на Синџир, Гаранција : 12 Години, Луковици се Вклучени : Не, Крушка Категорија : Блескаво, Основно Сијалица(s) : 6 x 60.00 w E12 Б10, Напон : 120, Безбедност Оценка : Cetlus Сува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.