• Обновено
SITKA Опрема Cloudburst Панталона

SITKA Опрема Cloudburst Панталона

Оценката:
DEN 5496.00

Тековен
Во магацинот.

CLOUDBURST ПАНТАЛОНИ - Достапен во големини мали, средни, средно висок, големи, големи, високи, x-large, x-large високи, xx-large, и xxx-големи. (Достапни Бои : се Отвори Земјата и Subalpine).ВОДООТПОРЕН GORE-TEX ЛАМИНАТНИ - 100% водоотпорни, дише GORE-TEX 3-слој ламинатни ви држи сува додека двонасочна водат соочуваат со ткаенина е отпорни на абразија и им овозможува на панталона да се движи со вас.МИКРО-СНИМЕНИ ШЕВОВИТЕ - За максимална временски заштита со минимална големо и целосна должина големина zips направи за лесно вклучување/исклучување и нудат вентилација помеѓу слаби грмотевици и.АРТИКУЛИРАНИ PATTERNING - вклопуваат е атлетски со заострените нозе и низок профил половината дека нема да куп или chafe под пакет.SITKA Опрема – Ние се гордееме на обезбедување на највисок квалитет на облека која обезбедува сте подготвени да се справи со било пречка, во било кој елемент, под било какви услови.Проверете нашата storefront за да ја видите нашата целосна линија на водечка индустрија на производи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.