• Обновено
KEDUODUO Екран лупа 8/12 Инчен лупа Мобилни Десктоп Вшмукување Чаша База на Фиксна Стапка 3D HD Филм Видео Зголемена Екран,Бела,12in

KEDUODUO Екран лупа 8/12 Инчен лупа Мобилни Десктоп Вшмукување Чаша База на Фиксна Стапка 3D HD Филм Видео

Оценката:
DEN 890.40

Тековен
Во магацинот.

★Мобилен телефон екран зголемувачот ви обезбедува со поголем екран.Погодна за одмор, патување, кампување и во затворен простор.Спречување на визуелна замор предизвикан од зрачење. ★Облик е едноставна, дарежлив, мала тежина, мали димензии, лесна за носење, погодни за употреба во разни прилики-затворен, кампување, патување, одмор, итн. ★Екранот зголемувачот работи како мобилни телефони, лцд проектор екран, ефикасно удвојување големината на екранот, што ќе ви овозможи да уживате во high-definition филмови и видео записи на вашиот паметен телефон. ★ Withdrawable дизајн, може да се спротивстави на отпечатоци од прсти, прашина и други екран заштита.Тоа е многу тенок кога укината, па исто така можете да го земете со вас.Можете да ја стави во ранец, рачна ташна или дури и џеб.Погоден за надворешно, кампување, патување, одмор, кое било место, итн. ★Висока дефиниција лупа стигнале ротирачки виткање дизајн.Ако висината не е доволно, можете да го користите прстен застане за да се прилагоди на висината.Откако беше укината, тоа е ултра-тенок и може да се носат во торба.Погоден за надворешно, кампување, патување, одмор, кое било место, итн. ★Добредојдовте на нашиот магазин★ Ние сме професионални производителот, Ние сме посветени на обезбедување на вас со квалитетни производи и квалитетни услуги.Име : Екран magnifier Material : алуминиум легура ABS+акрилик син екран mirror Bracket должина : околу. 20 cm/7.9 inches Weight : прибл. 421 g Base тип : Вшмукување cup Screen големина : 8 инчи / 12 inches Magnification : 3-4 times Available бои : црна, white Scope на примена : мобилен телефон/tablet Applicable големина : 4.6-9.7 инчен екран■ Совети : ◆ Ние само го продаде екран magnifiers, со исклучок на други украси.◆ Поради проблеми, како на светлина и да се прикаже, бојата разлика на производот е нормално.◆ Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да ни оставите порака и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.■Белешки : ◆ големината на лупа на овој мобилен телефон е поставен според резолуцијата на екранот зголемување.Големината опишан е зголемена големина на мобилен телефон лупа, а не самиот производ!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.