• Обновено
Алба Botanica Hempquility Рака & Лосион За Тело, Канабис Сатива Семе На Нафта, 32 Оз (Пакување Може Да Се Разликува)

Алба Botanica Hempquility Рака & Лосион За Тело, Канабис Сатива Семе На Нафта, 32 Оз (Пакување Може Да Се Разликува)

Оценката:
DEN 349.20

Тековен
Во магацинот.

Еден 32 оз.шише на Алба Botanica Hempquility Канабис Сатива Семе на Нафта Рака Скокајќи Bunny суровост-слободен уверение.Не parabens, phthalates, груби сулфати или синтетички мириси.Нека оваа богата, крем фантазија ја испорача зен вашето тело craves.Исполнет со смирувачки и мазнење трио на ладно-цедените канабис Сатива Семе, кокосово и кајсија Масла, кожата олеснува во богата, наградува хидратација и крајна чувство на смиреност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.