• Обновено
18 Пакет Природни Loofah Сунѓерот Exfoliating Лице Влошки - Лицето Тело Scrubbers Подлога - Кога Бања Туш и Спа - Loofa Сунѓери Четка за Чистење - Дел Loofahs Scrubber - Чистење на Кожата На Же?

18 Пакет Природни Loofah Сунѓерот Exfoliating Лице Влошки - Лицето Тело Scrubbers Подлога - Кога Бања Туш и

Оценката:
DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : 100% Природни Loofah (2.36 инчи)Блиску Кожата се Проширува кога е Влажно.Нежно и Природно.Функција : Exfoliates,да ги Отстраните Мртвите Кожата да Ви Даде Мазна Кожа Секој Ден.Употреба : Loofah Сунѓерот Scrubber Четка Блиску Кожата На Мажите и Жените Кога Спа Бања и Туш Користење.Како Да Го Користите : Натопете Го Во Вода Да Стане Мека Пред Користење;Сува Во Воздухот По Употреба.Употреба Предлог : Подобро да се Обнови Замена на Секои Четири Недели Како Крпа.МАТЕРИЈАЛ : 100% Природни Loofah БОЈА:Off-white SIZE:за 2.36 инчи/6cm*6cm КОЛИЧЕСТВО:18 USE : Стави ја во вода.Тогаш тоа ќе се проширува кога е влажно.Нежно длабоко чистење ќе се зголеми циркулацијата и детоксикација на кожата.Уживаат во еден убав бања!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.