• Обновено
6 компјутери/set 4×4 Природни Exfoliating Лице Подлога Loofah Сунѓерот Лицето Четка - Туш Scrubber Тело, Спа Бања За Мажи & Жени, Обновливите Ресурси (Пред Loofah + Назад, куп ткаенини) П?

6 компјутери/set 4×4 Природни Exfoliating Лице Подлога Loofah Сунѓерот Лицето Четка - Туш Scrubber Тело, Спа

Оценката:
DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Се проширува кога е влажно.Нежно и природно.Природни Ексфолиране-Останува фирма, природни loofah нежно exfoliates & остава кожата мазна.И мрсна & сува кожа.Богата пена.Измијте од глава до пети,да Падне во љубов со бања,Одбиваат да бидат објавени.Тоа сува брзо.може да се примени на повеќе сцени и ви препорачуваме да го замени на секои 4 недели, кога тоа е се применуваат за капење.Производи направени од високо-квалитет loofah сунѓерот,чиста природна, загадувањето слободни.тоа може да биде одлична за чистење на лицето.Обновливите Ресурси,Тоа може да се деградира природно, заштита на животната средина и спаси земјата.МАТЕРИЈАЛ:Пред 100% Loofah + Назад куп fabrics SIZE:околу 10cm*10cm COLOR:Off-white QUANTITY:6 USE : Стави ја во вода.Тогаш тоа ќе се проширува кога е влажно.Измијте од глава до пети,ќе падне во љубов со бања.Уживаат во еден убав бања!Вовед за loofah : loofah е природни влакна кој е традиционална материјал груба доволно да се чисти и да разлиствам кожата и да се ослободиме од назад акни, сува и груба кожа, додека деликатна доволно за да се задржи вашата кожа блескава.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.