• Обновено
10pcs UC3843AN UC3843 Switng Контролори Current Mode НАТОПИ-8

10pcs UC3843AN UC3843 Switng Контролори Current Mode НАТОПИ-8

Оценката:
DEN 326.40

Тековен
Во магацинот.

10pcs UC3843 AN UC3843 Switng Контролори Current Mode НАТОПИ-8. Време на испорака : 6-16 дена со посебна линија за САД,8-30 дена од редовните пост за Светот.Ако тоа не е примен во рамките на одредено време,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви вратат во целост.Ако ви треба производ под итно да, можете да изберете експедитивни услуги.Ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL да ви послужи.Време на испорака : 3-8 дена.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Верувам дека нашата слатка услуга ќе ги задоволи вас. 10pcs UC3843 AN UC3843 Switng Контролори Current Mode НАТОПИ-8.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.