• Обновено
Texas instruments CD4011B CD4011BE CD4011 CMOS Quad 2-Внесување NAND Портата DIP14 1 Парче

Texas instruments CD4011B CD4011BE CD4011 CMOS Quad 2-Внесување NAND Портата DIP14 1 Парче

Оценката:
DEN 456.00

Тековен
Во магацинот.

Размножување доцнењето = 60 нс (typ.) на КП = 50 pc, VDD = 10 V. NAND гејтс обезбеди систем дизајнер со директна имплементација на NAND функција и дополнување на постојните семејни на CMOS гејтс.Сите влезови и излези се buffered.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.