• Обновено
IC-TTL ЛОГИКА АРИТМЕТИКА

IC-TTL ЛОГИКА АРИТМЕТИКА

Оценката:
DEN 168.00

Тековен
Во магацинот.

IC-TTL АРИТМЕТИЧКИ ЛОГИКА.Модел : NTE74 LS181. NTE, има една од најопширните phlx линии во индустријата.Сите NTE semiconductors се гарантира да ги исполнуваат или надминуваат оригинални спецификации.Со повеќе од 4,700 NTE уреди крос референцирани до 384,000 индустрија уред броеви, беа сигурни дека ќе најдете објект што треба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.