• Обновено
Falken Дизајн НЕГОВОТО големо Влијание Styrene Лист, Црн, 10 x 72 x 1/16

Falken Дизајн НЕГОВОТО големо Влијание Styrene Лист, Црн, 10 x 72 x 1/16

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Големо влијание сила.Не-токсични и мирис (ги Исполнува ФДУ стандарди).Лесно да се соберат со лепила и растворувачи.Лесно да се печати и да се сликаат.Нетранспарентно со мат финиш.Falken Дизајн големо Влијание Styrene (НЕГОВИОТ) има голема димензионални сила, избалансирани својства на влијанието на сила и отпорност на топлина, не е лесно да се машински, и е на релативно ниско ниво во цената.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.