• Обновено
CEROTIPOLAR Мажите LongInseam Велосипедизам Bibs Поместена,Велосипед Bibs Шорцеви UPF50+,Тим Прилагодено на Располагање.

CEROTIPOLAR Мажите LongInseam Велосипедизам Bibs Поместена,Велосипед Bibs Шорцеви UPF50+,Тим Прилагодено на

Оценката:
DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

Се повлече На затворање.Машина За Миење. 70%Polyester30%Spandex ПРО велосипедизам избрана ткаенини со отпорни, долготрајни моќ водат. 2 различни нивоа на квалитет и функција по желба.【спорт Плус Ниво】Јапонски компресија ткаенина+италијански Grippers Моќ Бенд нога openning 【Аце трки Ниво】Трка Тесни Одговара,италијански Воздух Кул ткаенина со температурата на телото регулатива функцијата+италијански Grippers Моќ Бенд нога openning+надгради отвори мобилен chamois.Висока компресија лигавче шорцеви.Компресија се протега над половината, па нема кифла-топ.High-end италијански перфорирани chamois соочи со погуста отколку повеќето шорцеви нуди на целиот ден удобност.Долго Inseam обезбедува подолги нозе заштита во жешките летни.НАС-дизајн на квалитет, со користење на искусни префрлани производителот (како на i Phone).Некои од најдобрите лигавче-шорцеви ќе може да се добие, и да заштедите со прескокнувањето на middleman и биг-името на брендот.Издржливи Моќ Бенд нога отворање да се задржи на нозе во место и да го задржат компресија и форма.Не како традиционалните силикони gripper дека намалувања на вашата кожа оставајќи длабоки траги, Ceroti Power Band нога отворање нуди револуција gripper функција во мека удобен.(Ве молиме да обрнете внимание,Powerband функција е достапна само во Спортот-плус levle и Трки ниво производ.).Боја : Спорт Плус Ниво/Сива Со Џебови | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.