• Обновено
Лицето Навлажнувачки Крем, се Соочуваат со Длабока Навлажнувачки Анти Стареење, Анти-Навремено Крем, Лицето Кожата Крем за Ден и Ноќ Унисекс

Лицето Навлажнувачки Крем, се Соочуваат со Длабока Навлажнувачки Анти Стареење, Анти-Навремено Крем, Лицето

Оценката:
DEN 390.96

Тековен
Во магацинот.

❤ Лицето крем содржи природни суштина, која е блага, безопасни и здрави за вашата кожа на лицето, се безбедни за употреба. ❤ Бисер суштината е лесно се апсорбира, додаток на кожата влага и негуваат кожата.Тоа во голема мера може да им помогне да се подобри вашата сува кожа, направи кожата водени и нежна. ❤ Со ефект на навлажнувачки, негување и хидратантен, кој ќе ви направи кожата мазна и нежна. ❤ На навлажнувачки крем може да помогне да се зајакне еластичноста на кожата, подобрување на lacklustre, слабо кожата, го надополнува влага и исхрана. ❤ Едноставен и лесен начин за решавање на проблемите со кожата и да се направи ќе биде повеќе прилично, сигурни и шармантна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.