• Обновено
Бебе Шетач Новородено Дете Превоз Бебе Шетач, Лесни Компактен Патување Шетач - Чадор Шетач,Лен Ткаенини, Полн Recline До 170° - Бебето Може Да Седи Или Лежи Долу (Боја : Вио

Бебе Шетач Новородено Дете Превоз Бебе Шетач, Лесни Компактен Патување Шетач - Чадор Шетач,Лен Ткаенини, Полн

Оценката:
DEN 6239.76

Тековен
Во магацинот.

Рамката е многу издржливи ,кој материјал е јаглероден челик, на ткаенина се лен, сува и wicking, тоа е удобен за бебето.Опремени складирање кошеви, видливи светларникот на таванот, повеќе внимателен за бебето.На backrest е многу удобно, која може да се прилагоди 100°-175° степен , и на бебето може да седи или лежи долу.Еден клик pick-up, лесен и брз, може да се качи на авион, исто така, може да биде лесно да се наоѓа во багажникот на автомобилот.Четири тркала со амортизер, предните тркала може да ротира 360°, на задните тркала со двојни сопирачки систем.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.