• Обновено
Автоматско Телескопски Лента Мерка, Мека Лента Тело Мерка Лента 60inch, Авто-Затегнување Мерка Лента за Тело Мерење, Заклучување со Pin и Push-Button се Повлече (Црна)

Автоматско Телескопски Лента Мерка, Мека Лента Тело Мерка Лента 60inch, Авто-Затегнување Мерка Лента за Тело

Оценката:
DEN 134.88

Тековен
Во магацинот.

【Преносни тело лента мерка】Автоматско телескопски ,лесно се водат, автоматски картичка позиција, силни и издржливи, Печатени на двете страни, надвор е инчен дисплеј и внатрешноста е еден сантиметар екранот. 【Лесно може Да се Прочитаат】Со 2 видови на скали, по еден во сантиметри, другиот во ногата, оваа лента мерка е со двојна употреба.Оваа половината мерка лента има големи, јасни обележја на двете инчи и см од двете страни. 【Леснотија на користење】Сигурен автоматско заклучување и да се врати копчето, стигнале лента мерка може да се прошири далеку без kinking, и веднаш се тркалаат повторно во компактно куќиште. 【Преносни】Мини големина, чувајте ги во вашата чанта или џеб за брзо и лесно мерење насекаде.Лесен за користење : притиснете мали точки во средината за автоматски да го отстраните лента. 【Мулти-Цел】Користи за да се измери градите обемот, половината обемот, стомакот обем, висина, големина на шопинг облека, компактен и лесен за носење, многу практични.Тоа е одлична алатка за следење на губење на тежината или мускулите се здобијат со.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.