• Обновено
Стив&Leif 2 Пакет Мерење на Лента(16Foot и 12Foot), Стигнале Лента Мерка, Лесно Да се Чита Метрички и Кралскиот Мерењето на Лента, Шок Абсорбента Случај Мерење Лента, Инженери

Стив&Leif 2 Пакет Мерење на Лента(16Foot и 12Foot), Стигнале Лента Мерка, Лесно Да се Чита Метрички и Кралскиот

Оценката:
DEN 405.12

Тековен
Во магацинот.

*16 Метри должина и 12 Метри Должина,1-Инчен ширина и 0.63-Инчен ширина,16-Инчни и 19.2-Инчен студ центар ознаки. *Отпорни ABS мерење лента случај обложено со злато, трајни и лесни да се најде кога се работи. *Нерѓосувачки челик non-отсјај жолта лента мерка ножот со Метрички & Кралскиот во лесно прочитате голем број. *Отпорни на корозија Tru-Нула крајот кука за прецизни мерења. *One-touch страна лизгање палецот лост брави позиција и да се обезбеди мерење на лента retension и се враќа ќе непречено.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.